Kiedy premiera kolekcji dla zwierząt w IKEA?

premiera kolekcji dla zwierząt w IKEA

Premiera kolekcji mebli dla zwierząt w IKEA.

Miłośnicy psów i kotów długo czekali, aż w końcu się doczekali. Teraz spędzając kilka godzin na zakupach w IKEA będziemy mogli zrobić również zakupy dla naszych czworonożnych przyjaciół, których wiele osób traktuje jak członków rodziny.
IKEA poszerzyła swój i tak już bardzo szeroki asortyment o meble i gadżety dla domowych pupili. Kolekcja ta nosi nazwę LURVIG co po szwedzku znaczy „kudłaty”.

Nad wspomnianą kolekcją pracowali projektanci, którzy uwielbiają zwierzęta oraz lekarze weterynarii. Więc z całą pewnością wszystkie akcesoria będą nie tylko bezpieczne, ale również dizajnerskie.

Kolekcja Lurvig stworzona specjalnie dla naszych kudłatych pupili.

 

W kolekcji LURVIG można znaleźć legowiska, poduchy, a nawet mini kanapy i domki dla kotów. Znajdziemy tam też coś dla zabawy, jak drapaki dla kotów, piłki, a także przydatne na co dzień akcesoria: szczotki, miski, smycze, adresówki, torebki na nieczystości i wiele innych przedmiotów.

Wszystkie produkty z kolekcji LURVIG mają bardzo przystępne ceny. Niestety kolekcja nie jest jeszcze dostępna we wszystkich sklepach IKEA. Na chwilę obecną z nowego działu mogą się cieszyć mieszkańcy USA, Kanady, Francji i Japonii.
Polscy właściciele psów i kotów z niecierpliwością wyczekują pojawienia się kolekcji LURVIG. Z doniesień wynika, że ma to nastąpić w marcu 2018 roku. Także psiarze i kociarze pozostaje nam cierpliwie czekać  🙂

Oceń ten post!

Luna

Patrycja to główny redaktor na portalu Ktosiek, jej mocną stroną są porady z domowymi sposobami. Miłośniczka psów i właścicielka psa rasy Golden Retriever, dlatego też nieobce są jej zagadnienia związane z czworonogami. Z wykształcenia dziennikarka, więc nic dziwnego, że zajmuje się profesjonalnym tworzeniem tekstów i artykułów na różne portale tematyczne.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.