Redakcja

Każdy duży portal tematyczny do prawidłowego działania i funkcjonowania potrzebuje zgranej i dobrze przygotowanej pod względem merytorycznym redakcji. Nie inaczej jest w przypadku redakcji portalu Ktosiek – dbamy o to, aby nasze teksty, poradniki oraz materiały lifestyle były zawsze napisane na najwyższym poziomie.

Staranie przygotowujemy się do napisania kolejnego tekstu, z myślą o czytelniku chcemy przekazać tylko sprawdzone i skuteczne informacje na dany temat. Wszystkie nasze poradniki posiadają często dodatkowe zdjęcia i grafiki w celu ułatwienia czytelnikowi rozwiązanie problemu.

Aktualnie w naszej załodze pracuje 4 redaktorów, oczywiście pewnie za jakiś czas nasza ekipa się powiększy. Warto śledzić nasze ogłoszenia w social mediach, być może będziemy potrzebować właśnie Ciebie do naszego teamu. 🙂

Administrator portalu ktosiek

Administrator | Redaktor naczelny
Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych.
Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

avatar eleonora

Redaktor (Copywirter)
Młoda dziewczyna, która ciągle podąża za nowościami i newsami. Kocha książki i seriale, szczególnie te hiszpańskie. Na co dzień prowadzi sklepy z rękodziełem i zajmuje się marketingiem. Kreatywność i ambicja to jej ulubione cechy charakteru, które można spotkać w jej działalności na portalu. Po godzinach prowadzi swojego bloga pod adresem inshe.pl

avatar sylwia

Copywriter
Sylwia miała niestety, krótki epizod z tworzeniem poradników na naszego bloga. Od niedawna szczęśliwa żona i przyszła mama. Miłośniczka tatuaży, książek i dobrej muzyki. Uwielbia pisać na temat mody, urody i codziennej pielęgnacji.

avatar lunkowestory

Redaktor (Copywriter)
Patrycja to główny redaktor na portalu Ktosiek, jej mocną stroną są porady z domowymi sposobami. Miłośniczka psów i właścicielka psa rasy Golden Retriever, dlatego też nieobce są jej zagadnienia związane z czworonogami. Z wykształcenia dziennikarka, więc nic dziwnego, że zajmuje się profesjonalnym tworzeniem tekstów i artykułów na różne portale tematyczne.