Riverdale 3 online – gdzie oglądać za darmo S03E01?

riverdale 3 online

Do premiery 3 sezonu serialu Riverdale zostało tak niewiele czasu. Już zaczynamy przeczesywać internet, aby nie stracić najnowszego odcinka nowego sezonu. Polska premiera serialu została zaplanowana na czwartek 11 października bieżącego roku. Gdzie będziemy mogli oglądać dalsze lody małego miasteczka i jego mieszkańców?

Riverdale S03E01 online – gdzie oglądać? Cda, Zalukaj, ekino

Riverdale to serial opowiadający o losach małego miasteczka i jego mieszkańców. Było ono spokojnie, dopóki nie zaginął młody chłopak. Od tamtego czasu zaczęły dziać się różne niepokojące rzeczy. Wiele osób zostało zamordowanych, a wszystkie te prawy chcą rozwikłać licealiści. Sezon 2 skończył się zaskakująco i trzymał w napięciu przez cały czas oczekiwania na nowy sezon. Premiera światowa 3 sezonu Riverdale będzie miała miejsce 10 października 2018 roku, zaś w Polsce serial zobaczymy dzień później o godzinie 9:00 czasu polskiego. Nie otrzymamy całego sezonu od razu, będzie dostępny pierwszy odcinek serialu. Serial legalnie będzie dostępny tylko na Netflixie. Jest to oryginalna produkcja tego serwisu i tylko on ma prawo emitowania serialu. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień.

Riverdale 3 sezon lektor czy napisy?

Ze względu na krótki przedział czasowy pomiędzy premierą na świecie sezonu 3 Riverdale a polską premierą odcinki Riverdale będą po angielsku z polskimi napisami. Riverdale s03e01 czyli pierwszy odcinek trzeciego sezonu zostanie udostępniony w czwartek, dlatego też wszystkie kolejne odcinki również będą wypuszczane co czwartek. Na Netfilxie znajdziemy wszystkie wcześniejsze odcinki serialu, jednak musimy być zarejestrowanymi użytkownikami serwisu. Możemy sobie przypomnieć co działo się w ostatnich odcinkach serialu. Jeżeli nigdy nie widzieliśmy tego serialu, w serwisie możemy obejrzeć całość od 1 odcinka 1 sezonu. Tylko nowy sezon udostępniany jest co tydzień, pozostałe sezony możemy oglądać bez przerw.

3 sezon online Riverdale

Od lipca możemy znaleźć w internecie oficjalny zwiastun nowego sezonu. Wszystkie najnowsze informacje znajdziemy na oficjalnym fanpage’u na Facebooku serialu Riverdale. Jeżeli chcecie poznać dalsze losy Betty, Jagheada, Archiego i Weroniki warto wykupić pakiet w serwisie Netflix i oglądać legalnie każdy nowy odcinek. Jesteście ciekawi co się wydarzy w trzecim sezonie Riverdale?

Oceń ten post!

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (2)

  1. To ja chyba muszę zacząć od 1 sezonu. Mam wykupiony abonament w netflixie i jest to najlepsza inwestycja – mają cudowne seriale:D
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)