Serial Rojst 2 – czy będzie drugi sezon i kiedy premiera nowych odcinków?

1
Serial Rojst Showmax

Kto tak jak my może powiedzieć, że Polacy nagrywają coraz lepsze seriale? Już możemy pochwalić się dwoma sezonami Watahy, które trafiły, oprócz Polski, na ekrany większości państw Europy. Większość seriali jest kryminalnych, takich jak mocno popularny Belfer czy Kruk. Ostatnio na ekranach mogliśmy oglądać nową produkcję. Rojst – bagno, przedstawia lata 80 w Polsce. Tajemnicze morderstwo, z którego wyłaniają się nowe poszlaki w kierunku samobójstwa nastolatków.

Rojst – fabuła. Gdzie oglądać serial online za darmo?

Małe miasteczko, gdzieś na południowym zachodzie Polski, lata 80. Dochodzi tam do podwójnego morderstwa, które szybko ucicha. Gazeta „kurier wieczorny” przekazuje sprawę dwóm dziennikarzom. W tym czasie dochodzi do tajemniczego samobójstwa dwójki nastolatków. Niestety milicja nie jest zainteresowana wgłębianiem się w oba przypadki. Dziennikarze postanawiają zająć się śledztwem na własną rękę. Co się stanie, kiedy połączą te dwa fakty? W serialu Rojst w obsadzie możemy spotkać takie osoby jak Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Magdalena Walach i wiele innych. Premiera pierwszego sezonu serialu Rojst miała miejsce 19 sierpnia 2018 roku na platformie Showmax. Jest to serwis, w którym znajdziemy w dobrej jakości wszystkie 5 odcinków pierwszego sezonu. Żeby oglądać za darmo wystarczy się zalogować na platformie showmax.com i aktywować 14 dni darmowego pakietu. Nowe odcinki były emitowane co piątek, teraz można obejrzeć już wszystkie.

Czy będzie 2 sezon serialu Rojst? Premiera na Showmax.

Serial przedstawia zamkniętą fabułę i na ten moment nie można stwierdzić, czy uda się pociągnąć dalej przygody dziennikarzy, czy już nie. Aktualnie w sieci nie ma żadnej informacji na temat drugiego sezonu. Jeżeli jednak producenci zapragną pociągnąć dalsze losy serialu, premiery możemy spodziewać się pod koniec roku 2019, a nawet może to się przeciągnąć do 2020 roku. Będziemy jednak śledzić oficjalne komunikaty, aby być na bieżąco i wiedzieć, czy będzie sezon 2 serialu Rojst. Trzymamy kciuki, za dalszą realizację serialu Rojst, więcej informacji wkrótce 🙂

Dla tych którzy jeszcze nie widzieli polecamy drugi sezon serialu Belfer:

Belfer 2 sezon. Gdzie oglądać za darmo online?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here