Jaki serial wybrać? Najciekawsze seriale 2017 roku.

jaki serial wybrać

Wielkimi krokami zbliża się jesień, co wiąże się znacznie gorszą pogoda i dłuższymi wieczorami, zatem jest to idealny moment na nadrobienie zaległości w sezonach ulubionych seriali lub zacząć oglądać nowe propozycje z 2017 roku. Ale jaki serial wybrać?Jesień obfituję w wiele nowości jeśli chodzi o seriale a także filmy, platformy vod takie jak Netflix czy Showmax dbają aby ich oferta była bogata w ciekawe propozycje dla każdego widza. Najciekawsze seriale 2017 roku. Przeczytaj także nasz poradnik gdzie oglądać filmy i seriale online za darmo!

1. The Mist (Mgła) – 1 sezon 10 odcinków. Gatunek: Dramat, Horror

serial The Mist

Serial oparty na kultowej powieści Stephena Kinga, pierwszy sezon opowiada o losach wielu ludzi, żyjących w małym miasteczku Bridgeville w stanie Maine. Gdy nadchodzi tytułowa bliżej nie znana nikomu mgła, zmusza mieszkańców, mimo nieporozumień do podjęcia współpracy, aby przetrwać.

Zwiastun serialu The Mist – Mgła

2. Beyond – 1 sezon 10 odcinków. Gatunek: Dramat, Sci-Fi

serial beyond

Losy młodego chłopaka Holden’a, który budzi się po 12 latach ze śpiączki, wkrótce odkrywa w sobie nadnaturalne zdolności. Nie są one przypadkiem bowiem ma on odkryć i zapobiec niebezpiecznej konspiracji. Z pomocą pojawia się tajemnicza dziewczyna o imieniu Willa, które ostrzega go przed zagrożeniem.
Zwiastun serialu Beyond

3. Riverdale – 1 sezon 13 odcinków. Gatunek: Dramat

serial riverdale

Riverdale to znakomita ekranizacja komiksu wydawnictwa Archive Comics. Cała akcja serialu toczy się w małym miasteczku Riverdale gdzie doszło do brutalnej śmierci bogatego nastolatka. Głównymi postaciami są losy Archive, Betty i Veronice oraz ich znajomych ze szkoły. Wiele mrocznych sekretów i dziwnych sytuacji powoduję, że serial jest bardzo wciągający. Zadebiutował 26 stycznia 2017, natomiast już od 11 października 2017 roku odbędzie się premiera drugiego sezonu.

4. Emerald City –  1 sezon 1o odcinków. Gatunek: Fantasy

serial emerald city

 

Emerald city jest luźną adaptacją książki Czarnoksiężnik z Krainy Oz. Serial opowiada o losach młodej dziewczyny Dorothy i jej psa, która pragnie poznać tożsamość swojej matki biologicznej, podczas próby włamania do zakładu i ucieczki kradzionym samochodem. Rozpętuje się potężne tornado nad miastem, Dorothy zostaję wciągnięta przez szalejący wir, które w dziwnych okolicznościach przenosi ją do magicznej krainy, jak się okazuje jest to Kraina OZ. W krainie toczy się krwawa walką o władzę, młoda dziewczyna i jej przyjaciel muszą odnaleźć się w nowej sytuacji.

 5. Legion – 1 sezon 8 odcinków. Gatunek: Dramat, Sci-Fi, Akcja

serial legion

David Haller główny bohater to młody mężczyzna, który wiekszą część swojego życia spędził w szpitalach psychiatrycznych. Jego problemem jest to, że nie potrafi odróżnić świata rzeczywistego od własnych urojeń. Wokół niego dochodzi również do wielu niewytłumaczalnych incydentów.Podczas kolejnego pobytu w szpitalu większość dnia spędza na terapii lub w towarzystwie gadatliwej narkomanki Lenny. Ze szpitalnej rutyny wyrywa go dopiero pojawienie się nowej pacjentki, ślicznej Syd. David uświadamia sobie, że być może to wcale nie schizofrenia jest przyczyną wszystkich jego problemów. Wkrótce opuszcza szpital i odkrywa swoje nadludzkie możliwości, a pomagają mu w tym nowo poznani przyjaciele: terapeutka Melanie, a także obdarzeni niezwykłymi zdolnościami Ptonomy Wallace oraz Kerry i Cary Loudermilk.

6. Amerykańscy bogowie (American Gods) – 1 sezon 8 odcinków. Gatunek: Dramat, Fantasy, Thriller

serial amerykańscy bogowie

Ekranizacja powieści Neila Gaimana „American Gods”. Bohaterem serialu jest Cień, odsiadujący resztę wyroku za brutalne pobicie. Podczas pobytu w więzieniu marzy głównie o powrocie do żony i dawnego stylu życia. Krótko przed wyjściem otrzymuje informacje, że żona zginęła w wypadku samochodowym. Zrozpaczonego mężczyznę, zauważa tajemniczy pan Wednesday, która postanawia pomóc i zatrudnia go do roli swojego prywatnego ochroniarza podczas podróży po Ameryce.
Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.