Stranger Things 3 Sezon – kiedy premiera?

Stranger Things 3 sezon

Po znakomitych dwóch sezonach serialu Stranger Things na platformie Netflix. Twórcy zapowiedzieli kontynuacje dalszych losów mieszkańców małego miasteczka Hawkins w Indianie. Bez wątpienia serial Stranger Things stał się wizytówką serwisu streamingowego Netflix. Producenci zapowiedzieli 3 sezon, nie mamy jednak dobrych wiadomości dla fanów na nowe wątki będziemy musieli poczekać kilka miesięcy.

Kiedy premiera 3 sezonu serialu Stranger Things? Znamy datę premiery!

Zdjęcia do nowego sezonu ruszyły w kwietniu 2018, fani oczekiwali, że nowe odcinki trafią do serwisu Netflix na jesień, jak to miało w przypadku dwóch poprzednich sezonów. Netflix potwierdził, kiedy zobaczymy kontynuację dalszej historii dzieciaków z miasteczka Hawkins. Cindy Holland przekazała niedawno informacje, że 3 sezon Stranger Things trafi najwcześniej latem 2019 roku na platformę Netflix.

Czym jest spowodowany tak długi okres oczekiwania?

Shawn Levy odpowiedział „stawki są wysokie”, jest świadomy z oczekiwań fanów, potwierdził, że 3 sezon serialu ma być znacznie lepszy niż 2 poprzednie. Chce zapewnić lepszą rozrywkę podczas oglądania, dodał, że będzie więcej efektów specjalnych niż wcześniej. Drugi sezon nie przypadł wszystkim do gustu, twórcy nie przyznają się do błędów, jednak chcą wyciągnąć wnioski i przyciągnąć nowe osoby.

Zwiastun 3 sezonu Stranger Things

Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać premiery nowego sezonu, zostaje na pocieszenie obejrzenie zwiastuna, który krąży od kilku dni po sieci.

 

Gdzie obejrzeć 3 sezon Stranger Things online za darmo? CDA, zalukaj, Youtube, Netflix

Stranger Things pobija kolejne rekordy popularności. Wiele osób szuka w sieci informacji, gdzie obejrzeć pierwszy i drugi sezon. Wszystkie odcinki dostępne są w serwisie Netflix, w jakości HD z lektorem. Pierwszy sezon liczy 8 odcinków, natomiast drugi 9 odcinków, możemy je obejrzeć online za darmo na Netflixie. Wystarczy zarejestrować darmowe konto, które umożliwia nam bezpłatne oglądanie wszystkich dostępnych filmów i seriali przez okres 30 dni. Po okresie próbnym najtańsze konto premium to koszt 34 zł miesięcznie.

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.