Upload plików – jak zarobić na uploadzie?

Upload plików

Sposobów na zarabianie w internecie jest całe mnóstwo – oglądanie i klikanie w reklamy w różnego rodzaju buxach, czytanie maili reklamowych czy wypełnianie płatnych ankiet. Oczywiście każdy sposób jest dobry, aby dorobić pare złotych do swojego budżetu miesięcznego. Jednak wiele metod to strata czasu i nerwów, kilka lat temu świetnym sposobem na zarobienie nawet kilku czy kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie było uploadowanie plików (filmów, programów, zdjęć) i publikacja ich na popularnych forach internetowych.

Zarabiaj na uploadzie filmów i plików.

Uploadowanie plików nie zajmowało stosunkowo dużo czasu, a zarobek dość szybko był generowany i dostępny przez dłuższy czas żywotności wrzuconego pliku. Brzmi to bardzo poważnie ale jest to banalnie proste nawet dla osoby początkującej, a wystarczy tylko posiadać odrobinę doświadczenia. Doświadczenie jest potrzebne wszędzie i nie ma znaczenia czy zarabiasz przez internet czy zarabiasz normalnie. Zarabianie, czyli praca przez internet rządzi się swoimi prawami cały czas musisz śledzić nowinki i poprawiać skuteczność swoich działań.

Strony do uploadowania plików:

  • lunaticfiles.com
  • fileshark.pl
  • rapidu.net

Na czym polega zarabianie na uploadzie plików?

Jest wiele legalnych i wypłacalnych firm płacących za pobieranie twoich plików . Na stronie znajdziesz charakterystykę najlepszych i sprawdzonych firm oferujących duże pieniądze za to, że ktoś będzie pobierał twoje pliki . Najczęściej stawki oscylują od 5$ do 30 $ za 1000 pobrań . Wydaje , się że 1000 pobrań to bardzo dużo, ale tak nie jest! W ten sposób zarabiać może każdy kto ma chęć włożenia w to minimum wysiłku, i może okazać się że w internecie można zarobić poważne pieniądze. W sieci znajdziemy wiele artykułów informujących, że uploaderzy w Polsce potrafili zarabiać znacznie więcej niż politycy.

Jaki pliki wrzucać, aby szybko zacząć zarabiać?

Zanim skorzystasz z tej metody zarabiania w internecie musisz mieć świadomość praw autorskich, udostępnianie plików takich jak filmy, seriale, muzyka czy programy bez zgody autora jest łamaniem praw autorskich. Sposób zarabiania przez internet przez uploadowanie plików zatem może okazać się trudny, a ryzyko spore jeśli mamy zamiar wrzucać cudze utwory. Warto zastanowić się, czy jest to dobry sposób na zarabianie pieniędzy przez internet.

Pewna era zarobku na uploadzie plików, filmów oraz zdjęć już minęła, aktualnie znacznie mniej osób pobiera pliki na swój komputer. Znacznie popularniejsze stały się serwisy streamingowe oraz te z filmami online, gdzie nie musimy pobierać filmu, aby obejrzeć go przez internet.

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (1)

  1. Cześć,
    Chcę Ci powiedzieć, że jeśli wgrasz pliki na fastshare (kropka) pl, za każde 1000 GB pobrane przez użytkowników możesz zarobić 25 zł.