Weekend za pół ceny 2018 w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Krakowie i Gdańsku

weekend za pół ceny 2018

Ostatnimi czasy bardzo popularny stał się weekend za pół ceny. W większych miastach różni przedsiębiorcy przedstawiają swoje usługi w niższych cenach, aby zachęcić ludzi do odwiedzania danego regionu w Polsce. W tej edycji bierze udział prawie 800 partnerów w całej Polsce, ta liczba z każdym rokiem się zwiększa, ze względu na coraz większą popularność wydarzenia. Artykuł przedstawia miasta oraz obiekty, które biorą udział w akacji Weekend za pół ceny.

Weekend za pół ceny październik 2018 – Wrocław, Warszawa, Poznań, Toruń, Kraków, Gdańsk

Weekend za pół ceny to akcja, która ma za zadanie przedłużyć okres turystyczny w kraju. Cały zamysł był po to, aby zwiedzać nasz kraj, co często wiąże się z wysokimi kosztami, dlatego organizatorzy chcieli nam to ułatwić. Jest to bardzo popularny weekend w październiku, który przyciąga wielu zainteresowanych. Weekend za pół ceny w 2018 roku będzie trwał od 5 do 7 października, czyli od piątku do niedzieli. Rezerwacje do hoteli czy obiektów turystycznych trwają już od 19 września. Akcja powstała z inicjatywy Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

Weekend za pół ceny w Warszawie 2018 – lista obiektów

Największe zainteresowanie akcją, oczywiście, było w stolicy. W te dni możemy skorzystać z noclegów nawet z tych największych hoteli, za pół ceny. Takich jak: Hotel Hampton by Hilton, Courtyard by Marriott Warsaw Airport, Renaissance Warsaw Airport Hotel i wiele innych. W niższych cenach można też zwiedzić Muzeum Łazienek Królewskich, PGE Narodowy i Pałac Kultury i Nauki. Mapę obiektów, które biorą udział w akcji Weekend za pół ceny 2018 w Warszawie.

Weekend za pół ceny w Toruniu i Wrocławiu (5 – 7 października)

Patrząc na mapę Polski nie możemy zapomnieć o tak znakomitych turystycznie miastach, jak Wrocław i Toruń, które również biorą udział w akcji Weekend za pół ceny. Toruń za pół ceny udostępnia wiele obiektów do odwiedzenia, chociaż Stare Miasto, które naszym zdaniem jest najładniejsze w Polsce jest oczywiście dostępne za darmo. W Toruniu za pół ceny oferuję swoje usługi Hotel Filmar, Copernicus Toruń Hotel, Toruńska Piernikarnia Mistrza Bogumiła i wiele innych. Wrocław również ma sporo atrakcji, które warto zobaczyć. Oczywiście całą listę dostępnych obiektów i usług znajdziecie w wyszukiwarce na oficjalnej stronie organizatora – polskazobaczwiecej.pl

Poznań za pół ceny 2018 lista restauracji i hoteli

Poznaniacy czekając na weekend za pół ceny najbardziej zainteresowani są ofertą Term Maltańskich. Niestety oficjalnie ten obiekt nie jest zapisany na liście uczestników. Za to można zwiedzić Stadion Lecha oraz wiele Muzeów, które będą dostępne w niskich cenach dla odwiedzających.

Gdańsk: weekend za pół ceny 2018

Oprócz tego, że możemy zwiedzić Trójmiasto to jeszcze za pół ceny. Większość obiektów hotelowych bierze udział, dlatego mamy większą możliwość, że znajdziemy jeszcze miejsce na ten weekend. Warto zobaczyć co oferuje to miasto oraz wszystkie miejscowości wokoło. Nie tylko duże, główne miasta biorą udział w tej akcji. Warto sprawdzić, czy Wasza miejscowość oferuje jakieś atrakcje w mniejszych cenach. Listę obiektów, hoteli, restauracji i atrakcji znajdziecie w wyszukiwarce na stronie polskazobaczwiecej.pl

Oceń ten post!

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (1)

  1. A wiesz, że nie wiedziałam o tej akcji? Muszę bliżej się z nią zapoznać:D
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)