Współpraca

Zespół Ktośka to osoby, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Przeszukujemy cały internet oraz testujemy i sprawdzamy aby odpowiedzieć wyczerpująco na wszystkie pytania. Piszemy dla ludzi biorąc pod uwagę wszystkie aspekty SEO. Jesteśmy ciekawi świata oraz pochłaniamy nową wiedzę garściami. Sumienność i dyscyplina to nasze motto, które stosujemy przy każdym zleceniu. Jesteśmy estetami, co widać na naszej stronie oraz przy każdym artykule. Działamy od lipca 2017 roku, a już możemy poszczycić się świetnymi wynikami. Naszą grupą docelową jest każdy człowiek przemierzający otchłanie internetu. Dostosowujemy artykuły do wyszukiwań w Google. Pokazujemy ludziom domowe DIY, sposoby na stworzenie czegoś samodzielnie lub wyjaśnienie jak coś usunąć lub napisać w prawidłowy sposób.

Ze swojej strony możemy zaoferować:

  • publikację artykułu na stronie w formie recenzji, poradnika, opisu + wpis na mediach społecznościowych,
  • wszelkiego rodzaju konkursy,
  • oraz inne formy (kwestia dogadania).

Korzyści dla Państwa wynikające ze współpracy:

  • dotarcie do nowej grupy odbiorców – nowych klientów,
  • pozytywny wpływ na pozycjonowanie Państwa witryny, wszystkie wpisy są odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO,
  • stworzenie unikalnego artykułu na temat Państwa działalności.

Prężnie działamy od lipca 2017 roku. Z miesiąca na miesiąc wzrasta liczba wejść unikalnych i odsłon witryny. Nasze artykuły w szybkim tempie pojawiają się w top10 w Google. Dobrym przykładem może być artykuł: o zamknięciu serwisu Dawanda – do wglądu tutaj. W kilka dnia znajduje się na wysokich miejscach po wpisaniu np. dawanda zamknięcie, dawanda zamyka działalność.

Będziemy zaszczyceni, mogąc pokazać swoim czytelnikom, czekającym na kolejne nowości właśnie Państwa markę. Na co dzień wiele osób poszukuje inspiracji i lifestyle’owych pomysłów w Google, ponieważ jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób dotarcia do ciekawych treści. Gwarantujemy posty reklamowe dopasowane do Państwa oczekiwań: z niezbędnymi podlinkowaniami i oznaczeniami.

Zachęcamy do kontaktu, dla każdej oferty przygotowujemy indywidualną wycenę i formę współpracy. Jeżeli zainteresowała Cię współpraca z naszym portalem – Nie wahaj się i napisz do nas! Żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi. Kontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail kontakt@ktosiek.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.