O portalu

Od zarania dziejów ludzie zastanawiali się nad wszystkim, mieli mnóstwo pytań na każdy temat. Teraz możemy wpisać w przeglądarkę i wujek Google i ciocia Wikipedia udzielą wszelkich odpowiedzi. A gdyby tak mieć to wszystko w jednym miejscu? Każdą odpowiedź znaleźć na jednej stronie? Bez czytania trylogii i arytkułów tylko prosto z mostu? Myślisz, że nie ma odpowiedzi na twoje pytanie lub samo pytanie wydaje ci się niedorzeczne? Nie martw się my znajdziemy na nie odpowiedź!

Chwila przy filiżance pysznej kawy i ciekawym artykule to świetny sposób na relaks w sieci. Ktosiek.pl to portal z poradami i ciekawostkami stworzony dla każdego czytelnika. Poruszamy często niewygodne tematy: polityka, gospodarka, rozwój technologii, styl życia czy potoczne nazwane tematy tabu.

Portal Ktosiek to strona poświęcona szerokiej tematyce. Każdy artykuł ma za zadanie pomóc rozwiązać konkrety problem w Twoim życiu. Działamy od 2017 roku, skupiamy się na każdym zapytaniu i każdej zagwozdce w życiu codziennym.

„człowiek, który przenosi góry, zaczyna od przenoszenia kamyków.” „Sztuka Zwycięstwa”, Phil Knight

Jako jeden z niewielu portali ten porusza tematy tabu. Są nimi zdrowie, życie seksualne, relacje między ludzkie czy nawet zagadnienia ze świata polityki i religii. Nie boimy się odpowiadać na Wasze pytania, żaden temat nie jest dla nas trudny. Staramy się, aby każda publikacja odpowiadała na ważny problem oraz rozwiązywała go.

Uważamy, że internet posiada niewykorzystany potencjał – wiemy jak go wykorzystać a Ty??

Redakcja, Ktosiek.pl