czwartek, Kwiecień 9, 2020
Strona główna #CO? Co to jest Deezer? Jak korzystać z serwisu?

Co to jest Deezer? Jak korzystać z serwisu?

0
deezer

Aplikacja powstała w 2007 roku we Francji, ale tak na prawdę ile osób ją zna? Serwis podobny do Spotify. Jest to serwis muzyczny, w którym znajdziemy muzykę z całego świata. W 2012 roku zadebiutował w Polsce, jednak mało się o nim słyszy. Wyprzedziły go takie serwisy jak Tidal, Apple Music oraz wspomniany Spotify.

Co to jest Deezer? Serwis muzyczny.

Deezer to serwis do przesyłania i pobierania muzyki, który daje miłośnikom muzyki możliwość grania i dzielenia się ulubionymi utworami oraz odkrywania nowych ulubionych. Pomaga ludziom znaleźć i cieszyć się muzyką, którą kochają. Posiada miliony utworów, dzięki czemu można znaleźć więcej utworów, których szukasz. Sposobami odkrywania nowej muzyki są spersonalizowane rekomendacje lub wyszukiwanie według gatunku.  Deezer ma świetną funkcję o nazwie Hear This, która jest spersonalizowana dla Ciebie. Pokazuje nowe albumy i utwory artystów, których słuchasz lub dodajesz do ulubionych. Wybiera na podstawie twoich nawyków słuchania i list odtwarzania stworzonych przez użytkowników o podobnych gustach muzycznych, dzięki czemu nigdy nie zabraknie ci utworów do słuchania.

Deezer za darmo? Cennik Deezer.

Czy możemy słuchać muzyki za darmo w serwisie Deezer? Jak każdy inny serwis muzyczny mamy pakiety Premium, ale i w tym przypadku mamy darmową wersję.Są dwie darmowe funkcje w aplikacji. Jest to Flow i mixy. Co nam umożliwiają? Za darmo otrzymamy nieograniczoną muzykę na komputerze i tablecie. W aplikacji mobilnej słuchamy muzyki, którą sami wybraliśmy oraz taką, którą podrzuca nam serwis. Są to spersonalizowane stacje radiowe, skomponowane na podstawie ilości odtworzeń. Jeżeli nie podoba nam się jakaś piosenka, w darmowej wersji możemy zmieniać ją 6 razy w ciągu godziny.

Pakiet Premium

Płacąc 19,99 zł miesięcznie otrzymujemy wysoką jakość słuchanej muzyki. Możemy zapisywać MP3 na swoich telefonach, nie mamy reklam oraz otrzymujemy nielimitowany dostęp do muzyki. W momencie braku internetu, bez problemu możemy włączyć tryb Offline i nadal słuchać muzyki bez przeszkód. Dodatkową atrakcją jest to, że w aplikacji Deezer mamy możliwość włączenia sobie opcji karaoke i śpiewać mając przed sobą tekt ulubionej piosenki.

Pakiet Premium Family

Oczywiście otrzymujemy nielimitowane możliwości. Dodatkowo możemy stworzyć 6 profili, które się łączą, dzięki temu tworzymy rodzinne składanki. Opcja ta kosztuje 29.99 zł.

Deezer a Spotify, który serwis lepszy?

Aplikacja Deezer chwali się, że posiada utwory takie, których nie ma nikt inny. Znajdziecie tam stare, kultowe kawałki. Jednak porównując te dwa serwisy, znajdziemy same podobieństwa. Wybór zależy tylko od naszego nastroju.

A Wy z jakiego serwisu korzystacie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here