Google Chrome – jak sprawdzić wersję przeglądarki?

Poleć nas
google chrome logo

Przeglądarki mają to do siebie, że pojawiają się do nich częste aktualizacje. Większość przeglądarek np. Google Chrome aktualizuję się automatycznie, warto jednak znać możliwość sprawdzenia informacji o aktualnej wersji naszej przeglądarki.

W tym krótkim artykule przedstawimy sposób na szybkie sprawdzenie aktualnej wersji przeglądarki Google Chrome zainstalowanej na komputerze z system windows lub macOS.

Jak sprawdzić aktualną wersję przeglądarki Google Chrome?

Sprawdzenie wersji zainstalowanej przeglądarki Chrome jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć w symbol trzech pionowych kresek w prawym górnym rogu przeglądarki. W rozwijanej sekcji wybieramy opcję Pomoc > następnie Google Chrome – informacje. W kolejnym oknie otwartym w nowej karcie uzyskamy informacje na temat wersji przeglądarki Chrome oraz otrzymamy dostęp do ustawień Automatycznych aktualizacji Chrome u wszystkich użytkowników.

wersja przeglądarki Google Chrome


Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *