„Aplikacja Google została zatrzymana” – jak poradzić sobie z tym błędem?

Aplikacja została zatrzymana

„Aplikacja Google została zatrzymana” lub „Aplikacja została zatrzymana” to często pojawiający się błąd, jaki możemy zobaczyć na ekranie naszego smartfona z systemem Android. Jak w takiej sytuacji poradzić sobie z irytującym komunikatem?

Telefony wyposażone w system Android często napotykają problemy, a pojawienie się komunikatów z błędem z pewnością każdemu posiadaczowi smartfona przytrafiło się kilkukrotnie. Co zrobić, gdy na naszym telefonie pojawi się komunikat aplikacja została zatrzymana?

Najłatwiejszą i chyba najczęściej stosowaną metodą w przypadku pojawienia się błędów na urządzeniu elektronicznym jest jego wyłączenie, odczekanie kilku minut, a następnie ponownie włączenie sprzętu. Zazwyczaj metoda ta resetuje wszystkie dostępne w tle działania i błąd powinien zniknąć. Jeśli metoda nie przyniosła pożądanego efektu, kolejnym krokiem jest przejście do Ustawień naszego telefonu, z tej sekcji wybieramy Aplikacje. Wybieramy nazwę programu np. Google, który spowodował wyświetlenie komunikatu na ekranie, następnie uruchomiamy Wyczyść pamięć podręczną i wyczyść dane. Funkcja ta powinna rozwiązać problem z komunikatem.

Jak zablokować niechciany numer w telefonie z systemem Android i iOS?

Jeśli powyższa metoda także nie zadziałała, ostatnią deską ratunku może okazać się usunięcie wszystkich danych z telefonu oraz przywrócenie systemu do ustawień fabrycznych. Niestety sposób ten jest na tyle inwazyjny, że stracimy wszystkie nasze dane, aplikacje oraz ustawienia, telefon zostanie przywrócony do ustawień fabrycznych takich jak w przypadku zakupu nowego telefonu.

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.