„Aplikacja Google została zatrzymana” – jak poradzić sobie z tym błędem?

0
Aplikacja została zatrzymana

„Aplikacja Google została zatrzymana” lub „Aplikacja została zatrzymana” to często pojawiający się błąd, jaki możemy zobaczyć na ekranie naszego smartfona z systemem Android. Jak w takiej sytuacji poradzić sobie z irytującym komunikatem?

Telefony wyposażone w system Android często napotykają problemy, a pojawienie się komunikatów z błędem z pewnością każdemu posiadaczowi smartfona przytrafiło się kilkukrotnie. Co zrobić, gdy na naszym telefonie pojawi się komunikat aplikacja została zatrzymana?

Najłatwiejszą i chyba najczęściej stosowaną metodą w przypadku pojawienia się błędów na urządzeniu elektronicznym jest jego wyłączenie, odczekanie kilku minut, a następnie ponownie włączenie sprzętu. Zazwyczaj metoda ta resetuje wszystkie dostępne w tle działania i błąd powinien zniknąć. Jeśli metoda nie przyniosła pożądanego efektu, kolejnym krokiem jest przejście do Ustawień naszego telefonu, z tej sekcji wybieramy Aplikacje. Wybieramy nazwę programu np. Google, który spowodował wyświetlenie komunikatu na ekranie, następnie uruchomiamy Wyczyść pamięć podręczną i wyczyść dane. Funkcja ta powinna rozwiązać problem z komunikatem.

Jak zablokować niechciany numer w telefonie z systemem Android i iOS?

Jeśli powyższa metoda także nie zadziałała, ostatnią deską ratunku może okazać się usunięcie wszystkich danych z telefonu oraz przywrócenie systemu do ustawień fabrycznych. Niestety sposób ten jest na tyle inwazyjny, że stracimy wszystkie nasze dane, aplikacje oraz ustawienia, telefon zostanie przywrócony do ustawień fabrycznych takich jak w przypadku zakupu nowego telefonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here