Hejter. Sala Samobójców – o czym będzie nowy film? Premiera, obsada, fabuła.

Hejter. Sala samobójcow

Sala Samobójców to debiutancki film pełnometrażowy Jana Komasy, który przedstawił cyberświat oraz problemy dzisiejszego świata. Film ten zaskoczył widza i miał dosyć sporą popularność. Ze względu na to, że ta produkcja odbyła się dosyć dawno temu, zapomniano o tym filmie. Otrzymał on wiele nagród, między innymi: Srebrne Lwy na festiwalu w Gdyni. Minęło 7 lat i reżyser postanowił o sobie przypomnieć, przymierza się do realizacji sequela, pod tytułem „Hejter. Sala Samobójców.”

Hejter. Sala Samobójców – Fabuła. O czym będzie film?

Prawdopodobnie będzie to opowieść o współczesnej miłości jak u Romea i Julii. Wielka miłość, która później przeradza się w hejt, czyli współczesne określenie krytyki. Reżyser chce przedstawić jak bardzo cienka jest linia pomiędzy miłością a nienawiścią, że wszystkie chwyty są dozwolone. Aktualnie młodzież żyje w mediach społecznościowych, w których wszystko jest możliwe i jest to ideale miejsce do hejtu.

Edward Miszczak zapowiedział, że

Będzie to cyber-thriller, współczesna wersja opowieści o miłości Romea i Julii, ale jednocześnie uniwersalna historia o potędze miłości, która przeradza się w hejt. Jan Komasa chce pokazać, że granica pomiędzy miłością i nienawiścią jest bardzo cienka, a wszystkie chwyty są dozwolone. Wszyscy wiemy, jak mocne są media społecznościowe i co można w nich przeżyć.

W główną rolę wcieli się Maciej Musiałowski, znani aktualnie z serialu „Druga szansa” oraz „Ameryka Express”. Towarzyszyć mu będzie aktorka z „Wojennych dziewczyn” oraz „Belle Epoque” czyli Vanessa Aleksander. Jak wiadomo Sala Samobójców przedstawiała problem współczesnej młodzieży, dlatego ten sequel również będzie w podobnym klimacie.

Maciej Musiałowski główna rola w Hejter Sala samobójców
Na zdjęciu: Maciej Musiałowski

Hejter. Sala Samobójców – kiedy będzie premiera filmu?

Na tę chwilę nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery filmu. Za produkcję filmu odpowiadał będzie TVN. Jan Komasa informuje, że zdjęcia rozpoczną się wkrótce, więc możliwe jest, że premiera odbędzie się w roku 2019. Pierwsza część,czyli Sala Samobójców swoją premierę miała w 2011 roku. Film kończy się śmiercią głównego bohatera, w którego wcielił się Jakub Gierszał. Jeżeli jesteście ciekawi tego filmu, obserwujcie ten artykuł. Będziemy aktualizować na bieżąco.

Oceń ten post!

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.