Jak wyłączyć granie na czekanie w T-mobile?

Granie na czekanie T-mobile
Granie na czekanie w T-mobile to usługa dedykowane dla osób, którym znudził się zwykły sygnał połączenia. W celu umilenia czasu osoby czekającej na połączenie, właściciel numeru na możliwość ustawienia popularnej piosenki z list radiowych czy własnego autorskiego utworu.

Granie na czekanie – jak wyłączyć?

Jeżeli z jakiegoś powodu chciałbyś przywrócić domyślny sygnał, postępuj zgodnie z instrukcją:
  • dla osób, które korzystają z serwisu Granie na czekanie najłatwiejszym rozwiązaniem będzie wysłanie sms-a o treści NIE na darmowy numer 80333,
  • drugi sposób przeznaczony jest dla osób z aktywną usługą Granie na czekanie bez limitu w tej sytuacji, wysyłamy SMS-a o tej samej treści czyli NIE na numer 80444,
  • trzeciem rozwiązaniem jest zalogowanie się na stronie Granie.T-mobile.pl, a następnie wybranie opcji „dezaktywuj serwis„.

Konfiguracja MMS w T-mobile – jak wysyłać MMS-y?

Ile kosztuje usługa granie na czekanie w T-mobile?

Każda oferowana usługa przez operatora wiąże się z dodatkowymi kosztami nie inaczej jest w przypadku usługi Granie na czekanie. Aktywowanie usługi i każda zmiana utworu kosztuje 2.50zł, natomiast usługa przez cały okres trwania będzie kosztować 2zł miesięcznie.

Granie na czekanie bez limitu kosztuje 4.99zł miesięcznie, jest przeznaczona dla osób aktywnych, które często zmieniają utwory oraz tworzą własne playlisty, z pewnością jest to korzystniejsza oferta, ponieważ nie musimy płacić 2.50zł za każdą zmianę utworu. Na pewno dobrym sposobem będzie śledzenie stanu konta w T-mobile, aby nie zaskoczyły nas dodatkowe koszty związane z usługą Granie na czekanie.

5/5 - (głosów: 1)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.